وبلاگ اردوگاه تکریت11 * * * PRISONER OF WAR IN IRAQ-COMP 11-TAKRIT

با نام خالق هستی که اختیار وجان ما در دستان اوست

ضمن عرض سلام واحترام به تمام شهدا خصوصا شهدای اسارتگاههای عراق در زمان دفاع مقدس ونیز عرض ارادت به تمامی آزادگان خصوصا آزادگان و اسرای اردوگاه تکریت ۱۱

حضور دوستان و بازدید کنندگان عزیز عرض مینمایم :

 مادراینجا سعی میکنیم تا با کمک دیگردوستان و عزیزان در بدو امر آزادگان و اسرای اردوگاه تکریت 11  را مورد شناسایی قرارداده وسپس با جمع آوری و ثبت خاطرات این دوستان اقدامی در حفظ و نشرارزشهای دوران اسارت بنماییم.
همچنین از تمام دوستان وهم اردوگاهی ها و آزادگان اردوگاه تکریت 11 استدعا دارم ضمن ارایه مطالب ونیز خاطرات خود مارا درثبت خاطرات صحیح و تحریف نشده اردوگاه یاری فرمایندزیرا متاسفانه عده ای از دوستان بنا بر مقتضیات اقدام به ثبت و نشر خاطرات به نفع خودو زیر سوال بردن دوستان دیگری شده اند.
در همین جا یاد وخاطره دوستان وهمسنگرانی ( شهید رضایی.شهید قاسمی.شهید پیراینده و دیگر شهدای عزیز )که طول دوران اسارت زیر شکنجه های دشمن بعثی به شهادت رسیده اند را گرامی داشته و برای آنان غلو درجات را از خداوند منان خواستاریم.

همچنین برای آزادگان و دوستان هم اردوگاهی که پس از آزادی از دوران مشقت باراسارت دارفانی را وداع گفته وبه دیار باقی شتافته اند خصوصا آزاده گرامی منهدس اسدالله خالدی . آزاده عزیز شهید امیر عسگری که بر اثرعوارض بمبهای شیمیایی دعوت حق را لبیک گفت و مرحوم اقای سیدعلی حسینی و دیگر عزیزان و دوستان طلب آمرزش و مغفرت مینماییم.
ضمنا خواهشمندم این ویلاگ را به دوستان و هم اردوگاهی های دیگر معرفی نموده ونیز خاطرات و مطالب خود را برای ثبت در سایت ارسال فرمائید.
همچنین چنانچه تمایل داشته باشید جهت شناخت اسرای اردوگاه 11 از یکدیگر و یاد آوری ایام اسارت نام و آدرس و مشخصات و اینکه در کدام قاطع( یند) و آساشگاه بوده ایدنیز ارسال نمائید.
درضمن چنانچه مایل باشید اعلام فرمائید تا مشخصات شما در سایت جهت ارتباط با دیگر دوستان ثبت گردد.

با تشکر - سید محسن حیدری  - مشهد

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۸۸ساعت 13:38  توسط مدیروبلاگ  |